راهنمای خرید سشوار حرفه ای | بهترین مارک سشوار چرخشی - سال ۹۸

اگر تصمیم به خرید سشوار گرفته اید، بهتر است به دنبال بهترین برند و محصول در حال حاضر بازار باشید زیرا استفاده در طول چند سال از سشوار نوعی تصمیم بلند مدت برای شما محسوب خواهد شد و باید با کمی دقت و هزینه بیشتر محصول با کیفیت را خریداری کنید، همچنین درخشندگی و زیبایی حالت موهای شما به طور مستقیم به نوع سشوار شما بستگی خواهد داشت.


[audio mp3="https://bestreview.ir/wp-content/uploads/2018/05/بهترین-سشوار.mp3"][/audio]

 

جدول مقایسه بهترین برندهای سشوار در بازار ایران

 
 
امتیاز BESTREVIEW نام برند نام محصول گارانتی قیمت ویژگی برجسته مدل طراحی توان موتور وزن قابلیت تولید یون قابلیت باد سرد تعداد سرعت تعداد حالت دما دیسپانسر متمرکز کننده طول سیم
۹.۸ سشوار بابیلیس ۲۷۳۶SDE گارانتی یک ساله پرستیژ کیش( نمایندگی انحصاری بابلیس) ۳۲۱,۵۰۰ طراحی سشوار چرخشی برس سشوار با طراحی خانگی ۱۰۰۰ وات ۴۸۰ گرم دارد دارد ۲ ۲ ندارد ۱ عدد ۲ متر
۹.۸ سشوار ریمنگتون AC9140 گارانتی ۲ ساله رمینگتون ۳۳۵,۰۰۰ سبک با تکنولوژی بالا حرفه‌ای ۲۴۰۰ وات ۲۲۹ گرم دارد دارد ۲ ۳ دارد ۲ عدد ۳ متر
۹.۷ سشوار پاناسونیک EH-ND63 ۱۸ماهه آژند سرویس(نمایندگی انحصاری پاناسونیک) ۳۳۰,۰۰۰ سرعت پرتاب باد خوب برای خشک کردن سریع‌تر موها و سه درجه دما خانگی ۲۰۰۰ وات ۳۶۰گرم ندارد دارد ۳ ۴ دارد ۱ عدد ۱.۸ متر
۹.۷ سشوار فیلیپس BHD176 گارانتی ۲ ساله شکوفا الکتریک ۲۲۷,۰۰۰ سیستم جلوگیری از افزایش دما حرفه‌ای ۲۲۰۰ وات   دارد دارد ۲ ۳ دارد ۱ عدد ۱.۸ متر
۹.۶ سشوار پرومکس ۷۲۴۰ گارانتی ۲۴ ماهه نگان سرویس ۲۱۱,۰۰۰ سیم بلند حرفه‌ای ۲۴۰۰ وات   دارد دارد ۲ ۳ ندارد ۳ عدد ۳ متر
۹.۶ پرینسلی PR234AT گارانتی ۲ ساله پروا گستر ۱۸۳,۵۰۰ فیلتر هوای مجزا حرفه‌ای ۲۳۰۰ وات   دارد دارد ۲ ۳ ندارد ۱ عدد ۲.۵ متر
۹.۵ سشوار بوش PHD7962DI گارانتی ۲۴ ماهه کارا سرویس ۳۰۵,۵۰۰ موتور بسیار قدرتمند حرفه‌ای ۲۵۰۰ وات   دارد دارد ۲ ۳ دارد ۱ عدد ۱.۸ متر
۹.۴ پروویو PW-3111 ۱۲ ماه گارانتی و ۶ ماه وارانتی شرکت اطلس طلایی ایرانیان ۲۲۳,۰۰۰ دو سری متمرکز کننده حرفه‌ای ۲۳۰۰ وات   دارد دارد ۲ ۳ دارد ۲ عدد ۳ متر
۹.۴ سورکر DW-1006 ۱۲ ماهه اطلس طلایی ایرانیان ۱۲۸,۰۰۰ قیمت مناسب نیمه‌حرفه‌ای ۲۲۰۰ وات   دارد دارد ۲ ۳ دارد ۱ عدد  

 

 

اگر می‌خواهید همیشه ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید در این نوشته بهترین مارک سشوار را برای خرید سشوار معرفی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چگونه یک سشوار با کیفیت را انتخاب کنید، با ما همراه باشید.

 

 

دسته بندی سشوارها: خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای

 

سشوارهای براساس توان و اندازه و ویژگی های مختلفی به سه دسته خانگی، نیمه حرفه ای و سشوار حرفه ای دسته بندی می شوند:

 

 

مدل‌های خانگی

 

توان کم، سرعت کم، حرارت کم و تنظیمات ساده دارند که برای سشوار کشیدن عالی توصیه نمی شوند و بیشتر برای خشک کردن موها کاربرد دارند و هرچند که قیمت ارزان‌تری دارند اما توصیه نمی کنیم برای خرید سشوار، این مدل ها را انتخاب کنید. بیشتر شبیه اسباب بازی کودکانه هستند تا سشوار با عملکرد عالی !

 

 

مدل‌های نیمه حرفه‌ای

 

سرعت متوسط و حرارت متوسط و تنظیمات کمی بیشتر نسبت به مدل های خانگی دارند و همچنین بازه قیمتی متوسطی دارند.

 

 

مدل‌های حرفه‌ای

 

این مدل ها تمام چیزی هست که شما به آن نیاز دارید. شاید فکر کنید شما یک آرایشگر حرفه ای نیستید و استفاده از این مدل ها هزینه اضافی است اما واقعیت خلاف این موضوع است. مدل های حرفه ای به سرعت و براحتی به موهای شما حالت داده و با ویژگی ها و لوازم جانبی مناسب مانند یک آرایشگر حرفه ای می توانید موهای خود را سشوار کشیده و آراسته کنید. تجربه ما اثبات کرده است که حتما با خرید سشوار حرفه ای و استفاده از مدل های پیشرفته و حرفه ای رضایت کامل را بدست خواهید آورد.

 

 

با ویژگی‌های بهترین سشوارها هنگام خرید سشوار آشنا شوید

 

سشوارهای آیونیک (یون دار)

 

اگر موهای ضخیم و یا فر دارید خرید سشوارهای آیونیک برای شما مناسب است. سشوارهای آیونیک، با یون‌های منفی از حجیم شدن موها جلوگیری کرده و باعث می‌شود موها درخشندگی بیشتری پیدا کنند و همچنین سریعتر خشک شوند.

 

اگر موهای شما نازک و ظریف هستند بهتر است خرید سشوارهای ایونیک و یون دار را انتخاب نکنید.

 

 

سشوار سرامیکی

 

فضای داخلی سشوارها با مواد سرامیکی و یا چینی پوشیده می‌شود تا گرما به شکل یکنواخت و بدون داغ شدن بدنه سشوار به بیرون رانده شود. سشوارهای با پوشش سرامیکی برای هر نوع مویی مناسب خواهد بود.

 

در کنار پوشش سرامیکی ویژگی آیونیک یا همان یون‌های منفی باعث می‌شود موهای شما سریعتر خشک شده و از وز و فر شدن موهای شما جلوگیری کند.

 

بعضی از مدل‌های پیشرفته و جدید دارای تکنولوژی مادون قرمز هستند که باعث می‌شود گرما به داخل موهای شما نفوذ کرده و از داخل به سمت بیرون خشک شود.

 

 

سشوارهای تیتانیومی

 

اگر حجم موهای شما زیاد است و به گرمای بیشتری نیاز دارید سشوارهای تیتانیومی برای شما مناسب است. سشوارهای تیتانیومی زمان خشک کردن کوتاه تری به ارمغان می‌آورند. همچنین این سشوارها سبک تر بوده و استفاده آسان تری از آن خواهید داشت.

 

 

قدرت (توان) سشوار را در نظر بگیرید

 

قدرت سشوار به ما می‌گوید که چقدر قوی و پرسرعت خواهد بود. هرچه توان سشوار (که با عدد وات معرفی می‌شود) بیشتر باشد می‌توانید با سرعت بیشتری موهای خود را خشک کنید. مدل‌های با توان کمتر ارزان تر هستند و در اغلب موارد به علت عدم کارایی مناسب دوباره اقدام به خرید سشواری با توان بالاتر خواهید کرد. به طور کلی حداقل توان مناسب برای یک سشوار ۱۵۰۰ وات و بیشتر است. قدرت در خرید بهترین سشوار از اهمیت زیادی برخوردار است .

 

 

سشوارهای حرفه ای با توان ۲۰۰۰ وات

 

اگر موهای ضخیم و پر حجم دارید بهتر است خرید سشوار با توان ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ وات را در نظر بگیرید. این مدل‌ها به سشوار حرفه ای معروف هستند و در آرایشگاه‌ها استفاده زیادی دارند. پس با خرید سشوار با توان بالا به کیفیت سشوار کشیدن یک آرایشگاه در خانه خود خواهید رسید.

 

 

به وزن سشوار توجه کنید

 

برای خرید بهترین مارک سشوار حرفه ای شاید در ابتدا خیلی به این موضوع فکر نکنید اما توصیه ما به شما این هست که به دنبال خرید سشوار مدل‌های سبکتر با توان بالا باشید. بهرحال از نگه داشتن سشوار یک کیلوگرمی در بالای سر خود در زاویه‌های متفاوت بعد از چند دقیقه خسته خواهید شد. وزن مناسب برای تجربه بهتر سشوار کشیدن موها چیزی حدود ۵۰۰ گرم است.

 

مدل با تنظیمات حرارتی و سرعت متنوع را انتخاب کنید

 

تا به اینجا درباره قدرت و وزن و چند ویژگی دیگر در خرید سشوار صحبت کردیم، همچنین مدلی را انتخاب کنید که تنظیمات حرارتی متنوعی داشته باشد. مدل‌های خوب دارای چند سرعت مختلف و چند درجه حرارت متفاوت هستند.

 

 


 • برای موهای ظریف و یا خشک، درجه حرارت کم مناسب است.

 • برای موهای معمولی، درجه حرارت متوسط مناسب است.

 • برای موهای ضخیم و خیس درجه حرارت زیاد مناسب است.

 •  

 

همچنین مطالعه کنید : راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سال ۹۸ | بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی


 

 

ویژگی‌های اضافی بهترین سشوار

 

قابلیت باد سرد

 

اگر می‌خواهید موهای شما درخشندگی خاصی داشته باشد و از وز شدن موها جلوگیری کنید، خرید سشواری را مدنظر قرار دهید که قابلیت باد سرد را داشته باشد. با این ویژگی در انتهای زمان سشوار کشیدن، دکمه باد سرد را فشار داده و با باد سرد سشوار موهای خود را به اتمام برسانید تا شاهد درخشندگی و سشوار مناسب موهای خود باشید.

 

از قابلیت باد سرد زمانی که تقریبا موهای شما ۸۰٪ خشک شده اند استفاده کنید و از گرمای اضافی بروی موهای خود بکاهید. قطعا اگر می خواهید بهترین سشوار بازار را انتخاب کنید . داشتن باد سرد می تواند بهترین قابلیت مورد نظر ما باشد .

 

 

دیسپانسر

 

دیسپانسر یک وسیله جانبی و اضافی برای سشوار کشیدن بهتر موهای موج دار است تا حالت زیبایی خود را حفظ کند. دیسپانسر به صورت وسیله جانبی جداشدنی بروی سشوار شما نصب خواهد شد.

 

 

سری متمرکز کننده هوا

 

وسیله جانبی دیگری که در سشوار کشیدن بهتر موهای شما به کمک‌تان می‌آید، متمرکز کننده است. این وسیله برای صاف کردن موها عملکرد بی نظیری دارد و در انتهای سشوار نصب می‌شود. این وسیله جانبی همچنین به جلوگیری از وز شدن موهای شما کمک خواهد کرد.

 

برای استفاد بهتر همزمان با برش کشیدن موهای خود با سشوار مسیر برس را دنبال کنید به این صورت به سرعت می‌توانید حالت دلخواه را به موهای خود دهید.

 

در ادامه بهترین مارک سشوار در بازار ایران را برای خرید سشوار معرفی خواهیم کرد و نقاط قوت و ضعف آنها را متذکر می‌شویم. شما می‌توانید براحتی مدل مناسب نیاز خود را انتخاب کنید.

 

 

بهترین مارک سشوار در بازار ایران در سال۹۸

 

 

 

سشوار چرخشی بابیلیس مدل ۲۷۳۶
سشوار چرخشی بابیلیس مدل ۲۷۳۶

 

 
 
 

اگر احساس می کنید که در سشوار کشیدن موهایتان مهارت خاصی ندارید اصلا نگران نباشید.سشوار بابیلیس، یکی از معروف ترین برندهای سشوار و لوازم آرایشی این مشکل رو حل کرده است. این مدل سشوار چرخشی بابیلیس براحتی به موهای شما فرم خواهد داد و به سرعت موهای خود را حالت داده و آماده خواهید شد. البته باید در نظر بگیرید که توان موتور این سشوار چرخشی ۱۰۰۰ وات است و شاید اگر موهایتان خیس باشد زمان بیشتری برای خشک کردن زمان ببرد. بهتر است ابتدا موهای خود را کمی خشک کنید و سپس با این وسیله آن را حالت دهید.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقاط قوت:


[megapros]

 • طراحی ویژه برای سشوار کشیدن آسان

 • داشتن سری‌های مختلف با کاربردهای متفاوت

 • وزن مناسب دستگاه (۴۸۰ گرم)

 • قابلیت تولید یون

 • دکمه باد سرد

 • دارای برس ۲۰ و ۵۰ میلیمتری

 • طراحی خانگی (توان ۱۰۰۰ وات)

 •  

[/megapros]
 

نقاط ضعف:


[megacons]

 • ندارد

 •  

[/megacons]

 

 

 

سشوار ریمنگتون مدل AC9140


سشوار ریمنگتون مدل AC9140

 

 
 
 

با سشوار ریمنگتون مدل AC9140 می‌توانید تجربه‌‌ای مشابه با سشوارکشیدن موها در آرایشگاه‌های حرفه‌ای و مجهز داشته باشید. طراحی ظاهری این مدل سشوار ریمنگتون بسیار چشم نواز با رنگ رزگلد عالی است. همچنین اگر به مشخصات این سشوار نگاهی بیندازید متوجه توان بالا در کنار وزن بسیار کم آن و همچنین بکار گرفتن جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در این مدل هر آن چیزی است که شما از یک سشوار حرفه ای انتظار دارید را در اختیار شما خواهد گذاشت. فناوری تولید یون بیشتر، توزیع گرمای هوشمند، حالت استایل شات از جمله ویژگی ها و مزایای این مدل از برند معروف سشوار ریمنگتون است.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقاط قوت:


[megapros]

 • قدرت موتور ۲۴۰۰ وات

 • دارای توربو

 • قابلیت تولید یون

 • دکمه باد سرد

 • وزن کم (۲۲۹ گرم)

 • طول سیم بلند (۳ متری)

 • تنظیمات حرفه‌ای و استایل شات

 • دارای سیستم Opti Heat

 • دارای یک متمرکزکننده ۷ میلی‌متری و یک متمرکز کننده مخصوص مدل دادن به موها

 •  

[/megapros]
 

نقاط ضعف:


[megacons]

 • ندارد

 •  

[/megacons]

 

 

 

سشوار پاناسونیک مدل EH5573


 

 

شاید ابتدا فکر کنید سشوار پاناسونیک با توان ۲۰۰۰ وات قدرت کمتری نسبت به سایر رقبای خود دارد، اما تجربه کاربران ثابت کرده است که این مدل سشوار پاناسونیک آنقدر با کیفیت ساخته شده است که تجربه استفاده از یک سشوار عالی را خواهید داشت. وزن سبک، صدای مناسب، میزان باددهی و گرمادهی با سه درجه باد و چهار درجه گرما که درجه اول آن همان باد سرد است و سه درجه گرما از ویژگی های این محصول فوق العاده است. همچنین فناوری سرعت پرتاب باد خوب برای خشک کردن سریع‌تر موها و با دکمه ای که می توانید در هنگام کار کردن آن را فشار دهید و متوجه سرعت خشک شدن و لطافت و درخشندگی در موهایتان خواهید شد. سشوار پاناسونیک می تواند یکی از انتخاب های شما به عنوان بهترین مارک سشوار حرفه ای باشد .


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقاط قوت:


[megapros]

 • موتور بسیار پرقدرت ۲۰۰۰ وات

 • طراحی خانگی

 • سرعت پرتاب باد خوب برای خشک کردن سریع‌تر موها

 •  

[/megapros]
 

نقاط ضعف:


[megacons]

 • ندارد

 •  

[/megacons]

 

 

سشوار فیلیپس مدل BHD176


سشوار فیلیپس مدل BHD176

 

 

خب به برند فیلیپس رسیدیم، فکر کنم به اندازه کافی از کیفیت این برند مطرح اطلاع دارید. فقط کمی درباره ویژگی های این سشوار فیلیپس برای شما خواهیم گفت تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید. سری دیسپانسر این مدل سشوار فیلیپس برای موهای بلند و فرفری و پرپشت کاربردی است. قدرت پرتاب باد عالی و همچین دکمه باد سرد از ویژگی های اولیه این محصول است. همچنین فیلتر پشت سشوار قابلیت جدا شدن دارد. این مدل سشوار فیلیپس به گونه ای طراحی شده که برای استفاده خانم ها بسیار مناسب است. البته تنها نقطه ضعف این سشوار فیلیپس را می توان در کوتاه بودن سیم آن دانست. ۱.۸ متر سیم شاید برای افرادی که خیلی به دسترسی برق در کنار میز آرایش و آینه منزل خود حساسیت دارند کوتاه به نظر بیاید.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقاط قوت:


[megapros]

 • قدرت موتور خوب ۲۲۰۰ وات

 • دارای دیسپانسر

 • قابلیت تولید یون

 • طراحی ارگونومیک با وزن مناسب

 •  

[/megapros]
 

نقاط ضعف:


[megacons]

 • طول سیم کوتاه

 •  

[/megacons]

 

 

 

بهترین مارک سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۲۴۰


بهترین مارک سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۲۴۰

 

 

در میان سشوارهایی که معرفی کردیم اگر به دنبال یک سشوار همه فن حریف و با کیفیت و با قیمت مناسب هستید سشوار پرومکس را پیشنهاد می کنیم. قدرت موتور ۲۴۰۰ وات، فناوری تولید یون، سیم بلند سه متری از جمله ویژگی های این محصول است. تنها ایرادی که در نظر کاربران دیده شده است وزن بالای این سشوار پرومکس است و آن هم به علت سیم بلند ۳ متری بیشتر از وزن واقعی آن احساس می شود. پس این مدل بهترین سشوار پرومکس است که ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم .


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقاط قوت:


[megapros]

 • موتور پرقدرت با توان بالا ۲۴۰۰ وات

 • سه متمرکز کننده‌ی هوا

 • فناوری تولید یون

 • سیم بلند

 • المنت سرامیکی

 •  

[/megapros]
 

نقاط ضعف:


[megacons]

 • وزن یک کیلوگرم

 •  

[/megacons]

 

 

 

بهترین سشوار پرینسلی مدل PR234AT


بهترین سشوار پرینسلی مدل PR234AT

 

 

در بین برندهای سشوار ، طبق نظر کاربران برند پرنسلی بهترین پرتاب باد را دارد، المنت‌های پرقدرت گرمای فوق العاده ای را تولید می‌کنند. البته ناگفته نماند که برند پریسنلی جزو بهترین مارک سشوار در سراسر دنیا است. همچنین قیمت مناسب این محصول را به یکی از محصولات پرطرفدار تبدیل کرده است. اگر انتخاب حرفه‌ای با قیمت مناسب می خواهید در خرید سشوار پرینسلی شک نداشته باشید.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقاط قوت:


[megapros]

 • موتور بسیار پرقدرت ۲۳۰۰ وات

 • فناوری تولید یون

 • دکمه‌ی باد سرد

 •  

[/megapros]
 

نقاط ضعف:


[megacons]

 • ندارد

 •  

[/megacons]

 

 

 

سشوار بوش مدل PHD7962DI


سشوار بوش مدل PHD7962DI

 

 
 

محصولات بوش در سراسر دنیا بسیار شناخته شده هستند. این مدل سشوار بوش اصالت محصولات بوش را حفظ کرده و ظاهر بسیار گیرا و جذابی دارد و همچنین درون خود از موتور ۲۵۰۰ واتی بهره می برد. هرچند در بررسی با سایر رقبا قیمت بالایی دارد که جای رقابت برای دیگر برندها و محصولات را فراهم کرده است. اگر شما عاشق محصولات با طراحی آلمان هستید این مدل سشوار بوش را توصیه می‌کنیم.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقاط قوت:


[megapros]

 • موتور بسیار پرقدرت ۲۵۰۰ وات

 • فناوری تولید یون

 • دکمه‌ی باد سرد

 • فیلتر هوا

 • سی
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

  Comments on “راهنمای خرید سشوار حرفه ای | بهترین مارک سشوار چرخشی - سال ۹۸”

  Leave a Reply

  Gravatar